Co nabízím

Trénuji muže, ženy i děti v soukromých hodinách, kde se jim plně věnuji osobně a s maximální pečlivostí.
Proto má také tento způsob tréninku lepší,rychlejší učinek a vynikající výsledky. Ke každému přistupuji individuálně s ohledem na jeho požadavky, možnosti,schopnosti a zdravotní stav.
 
Trénuji Thajsky box a box, kruhové tréninky zaměřené na fyzickou a silovou přípravu a stále oblíbenějši TRX. A Novinka pouze pro ženy-AEROBIC Muay Thai EXERCISES .....
Thajsky box mohou trénovat uplně všichni, kdo nechce nemusí boxovat kontaktně, ale pouze nácvik techniky, trénink na lapy a pytle. Je to velice komplexni pohyb při kterém zabírají snad všechny svaly na těle a každým kopem a uderem se posiluje břicho. Je to čim dál tím oblíbenější sport u žen. TRX je vlastně návrat ke gymnastice, kde se trénuje a cviči s vlastní vahou těla. Tento způsob treninku je velice učinný,má perfektní výsledky .....
 
  • Trénuji lidi ze showbusinesu, herce, zpěváky, lidi z bankovního sektoru a úplně všechny, kteří o můj trénink mají zájem.
  • Trénink není jen dřina ,je to vynikajici odreagovací stimul a psychický relax. 
  • Na požádání jsem schopen i upravit stravu a poradit s jídelníčkem. 
  • První treninkova hodina je u mě pro všechny ZDARMA .
  • Cenu tréninku řeším individuálně a osobně, záleží na četnosti treninků a počtu osob.  1-4 osoby max. Další dle dohody.