Psalo se v tisku, videa

Připravoval Miss i fotbalisty. Trenér ladí vysněné postavy i ranaře

Thajský box je jeho celoživotní láskou. Jako bojovník to Martin „Šakal“ Míča dotáhl k bronzu z ME, na mistrovství světa skončil pátý. Teď už pěkných pár let funguje v roli trenéra a jde mu to náramně. Připravovaly se u něj adeptky na miss, stejně jako profesionální fotbalisté. „Šanci má úplně každý. Důležité je jen to, sebrat se a do té tělocvičny přijít,“ říká sedmačtyřicetiletý chlapík, který jako bojovník sbíral úspěchy v barvách pražského Hanuman Gymu.

Čtěte dál...

 

Snídaně s Novou 16.8.2017  - čas 7.15h   Podívejte se na VIDEO
 

Necid trénoval s thaiboxerem: Bolely mě svaly, o kterých jsem nevěděl   čtěte dál

 


SEXY moderátorka Primy se pustila do tvrdého sportu! Teď ZMLÁTÍ i chlapa...  čtěte dál

 


Kopačky od vicemiss dostával ob den. Bavilo jí to, směje se trenér

Je krásná, ale to není všechno. Andrea Kalousová, která je už pár dní českou Miss World, to umí pěkně rozbalit i v ringu. Své o tom ví i její trenér Martin Míča, který osmnáctiletou slečnu z Jablonného nad Orlici...

Čtěte dál...


 

BABINEC

 

Proč ženy o všem přemýšlí a muži neumí číst mezi řádky, aneb dámská jízda v netradičním pojetí. Moderují Heidi Janků s Denisou Jeřábkovou a Olga Šípková s Evou Skalickou (Premiéra). Jsem hostem od 17:41 min.

Čtěte dál...


 

 

Exkluzivně! ODHALENÉ FOTO: Takhle jste herce Maroše Kramára ještě neviděli!

...vybavení pro thajský box, do kterého se svým synem pustil pod vedením bývalého reprezentanta a v současnosti trenéra Martina "Šakala" Míči, s nímž se během svého pobytu v exotické destinaci seznámil. Právě při prvním tréninku Kramár odhalil svou vypracovanou postavu, které rozhodně mnoho žen, při pohledu na snímky v galerii, pochvalně zatleská…

Čtěte dál...


 

Vánoce plné dřiny. Bojovník Hron makal v Thajsku, čeká ho Čína

Tohle bude hodně ostrý vstup do roku 2015. Českého bojovníka Tomáše Hrona čeká hned 4. ledna prestižní pyramida v Číně „Kunlun Fight“ dle pravidel K1, kde bude hodně silná konkurence.  V Thajsku makal pod vedením svého trenéra Karla Kaisera, s přípravou mu pomáhal i bývalý reprezentant a známý trenér Martin „Šakal“ Míča.

Čtěte dál...


 

EXKLUZIVNÍ FOTO: Herec Maroš Kramár byl nachytán v Thajsku! Neuvěříte s kým

Je to pár měsíců zpět, co populární slovenský herec Maroš Kramár přiznal, že by se natrvalo s rodinou odstěhoval do Thajska. Šíp získal exkluzivní snímek, který potvrdil hercovy úmysly! Kramár tam nejen strávil Štědrý den, ale potkal legendu thajského boxu v Česku Martina "Šakala" Míču, s nímž probral budoucnost svého potomka a možná se i přiučil pár triků, jak soupeře "vystřelit" z bot po tvrdém zvedáku.

Čtěte dál...


Legendární bojovník Míča: do džungle s ním vyrazil i Landa

Dvacet let. Tak dlouho už válčí v ringu bojovník Martin Míča. Ve sbírce úspěchů má třetí místo z ME v thajském boxu, byl i pátý na MS. I když by si dávno mohl říct, že má splněno, stále nachází v ringu novou motivaci. K tomu stíhá fungovat jako ochranka známých osobností, stejně jako roli trenéra. 

Čtěte dál...